Bardzo szczegółowo o szczegółach wystroju wnętrz

takie jak naczynia- które powinny być z różnych materiałów np. melamina....I tak z każdym pomieszczeniem w domu.Trochę o art decoStyl art deco ? to styl zapoczątkowany w latach 1919. Głównie charakteryzuje się starannością i wyso

Dodane: 25-05-2015 15:46
Bardzo szczegółowo o szczegółach wystroju wnętrz Dekorując dom należy pamiętać o wielu niuansach, które dadzą ostateczny efekt. W WC warto zadbać o właściwy kolor i styl wyposażenia oraz dodatków. W kuchni za to warto zwrócić uwagę na istotne detale takie jak naczynia- które powinny być z różnych materiałów np. ....I tak z każdym pomieszczeniem w domu.

Trochę o art deco

Styl art deco ? to styl zapoczątkowany w latach 1919. Głównie charakteryzuje się starannością i wysoką jakością użytych materiałów. Często projekty w tym stylu wybiegają myślowo w przyszłość oraz są dostosowane formą do człowieka i użytkowania. Co prawda dzisiaj już raczej dominują nowocześniejsze kierunki takie jak minimalizm. Jednak wszystkie następne nurty bardzo dużo czerpały właśnie z art deco. I wszędzie w nowoczesnym wzornictwie można znaleźć naleciałości tego stylu właśnie.


Warto się inspirować

Niezależnie od tego czy sami zdecydujemy się stroić nasze mieszkanie, czy skorzystamy z usług profesjonalisty; warto inspirować się innymi wnętrzami. Dobrym sposobem jest znalezienie stylu, który najbardziej nam odpowiada. Styl skandynawski: jasny, prosty i oszczędny, a może styl etno, wprowadzający atmosferę nomadów i ich namiotów. Wszystko zależy od gustu, a jak wiadomo o nich się nie dyskutuje. Kiedy znajdziemy już inspirację warto spróbować dodać coś od siebie do stylizacji, aby była unikatowa i oryginalna, jednak trzymajmy się zasad danego stylu. Żonglowanie różnymi nurtami i stylami może przynieść więcej szkody niż pożytku. Także uwaga.


Twój styl

Zanim znajdziesz swój własny styl, sprawdź który będzie co odpowiadał. Styl we wnętrzu to nie tylko kwestia dodatków, czy kolorów, ale także funkcjonalności. Na przykład jeśli marzy ci się mieszkanie eklektyczne, to miej świadomość, że tworzenie tego konkretnego stylu trwa latami i jest to naprawdę dla tych, którzy wiedzą o wnętrzach trochę więcej.